Quickspin – de meeste slots zijn erg fraai en hebben ook nog eens gunstige uitbetalingspercentages

De meeste Quickspin gokkasten zien er gewoon goed uit en zijn een genot om te spelen.

We vinden dat deze spellen maker misschien ietwat ondergewaardeerd is bij het grote publiek, want vele slots doen zeker niet onder voor die van Netent of Play’n GO.

Hun bekendste gokkasten zijn Big Bad Wolf en Eastern Emeralds. Big Bad Wolf heeft een prachtige free spins en een RTP van liefst 97,35%.

Maar ook in 2020 hebben ze toch een paar beauty’s afgeleverd. We zijn erg te spreken over de Vampire Senpai gokkast en de mooie cluster pays slot Ghost Glyph.

De Return to Player (RTP) van Quickspin slots is zonder enige twijfel beter dan gemiddeld en dat kun je onderstaand ook zien.

Daar zie je de uitbetalingspercentages van alle Quickspin slots tot en met 2020 (rode bollen) in vergelijking met de RTP van de slots van 23 andere providers (grijze bollen).

Bijna alle rode bollen liggen boven de groene streep, wat het gemiddelde uitbetalingspercentage van online slots voorstelt en rond 96,20% is.

Van vele Quickspin slots is de RTP ruim boven de 96,5% en dat is, zeker vandaag de dag, prima. Het maakt toch uit en wat dat betreft stelt Quickspin geen teleur.

Behalve Hammer of Vulcan, hebben alle Quickspin gokkasten een RTP boven de kritische 96%.

Waarom een hoge RTP zo belangrijk is

Hoe hoger het uitbetalingspercentage (RTP), hoe beter het is voor jou, als speler. Als de RTP bijvoorbeeld 96% is, mag je verwachten dat je (gemiddeld genomen) na elke € 100 die je inzet, je € 4 verliest. Maar zou de RTP 97% zijn, dan zou je “slechts” € 3 verliezen na elke € 100 die je speelt.

Je denkt misschien dat het verschil van 1% niet al te groot is. Maar het maakt wel degelijk uit. Als je startbalans € 100 is, speel je waarschijnlijk met een veelvoud daarvan, want je speelt ook met geld wat je tussendoor wint.

Stel dat je bijvoorbeeld in totaal voor € 500 speelt en dus ook inzet. Als de RTP 96% is, is je verwachte verlies: € 500 x 4% = € 20. Als de RTP 97% is, is je verwachte verlies: € 500 x 3% = € 15.

Je ziet dat het verschil al groter wordt. En het wordt alsmaar groter en groter, als je met nóg hogere bedragen speelt. En dat gebeurt snel. Overigens heeft de RTP heeft niets te maken met de volatiliteit (of variantie) van een slot. De variantie van een gokkast zegt iets over de variatie van de grootte van de winsten.

Slots met een hoge volatiliteit betalen meer grote prijzen uit (maar minder vaak). Lage variantie gokkasten betalen meer kleinere prijzen uit (en ook vaker).

Wat zijn de top 10 Quickspin gokkasten met de hoogste uitbetalingspercentages?

Hieronder zie je een lijst van de 10 best betalende Quickspin slots. Het goede nieuws is dat er meer dan genoeg slots zijn met een RTP rond de 97%.

Het valt wel op dat deze lijst uit relatief oudere slots bestaan. We merken ook op dat de recentere Quickspin slots iets lagere uitbetalingspercentages hebben.

Quickspin  – hoogste RTPJaarRTP
1. Big Bad Wolf Christmas Special202097,34%
2. Big Bad Wolf201697,34%
3. Sinbad201397,08%
4. Treasure Island201597,07%
5. Mighty Arthur201796,94%
6. Gold Lab201696,90%
7. Genies Touch201596,90%
8. Polar Paws201996,84%
9. Goldilocks201796,84%
10. Royal Frog201496,77%

Welke Quickspin gokkasten met de Bonus Buy Feature hebben de hoogste uitbetalingspercentages (RTP)?

Quickspin kiest er voor om steeds vaker gokkasten met de Buy a Bonus Feature op de markt te brengen.

En het goede nieuws is dat de RTP’s zeker een tandje of twee gunstiger is.

Kijk bijvoorbeeld opnieuw naar Hammer of Vulcan. De RTP is daar 96,63% (in het basis spel is deze 95,81%). Kortom, het maakt uit! Je ziet ook dat het allemaal recente slots zijn.

De Golden Glyph 2 gokkast is een nieuwere release met veel vuurwerk en een forse Bonus Buy van 275x. De RTP is prima.

Tiger’s Glory Ultra is helemaal vet! Een RTP van 97%, maar dan moet je wel eventjes 1000x de initiële inzet aftikken, als je de Bonus koopt! Misschien meer een slot voor High Rollers?

Quickspin BONUS BUY – beste RTPJaarPrijsRTP  Bonus Buy
1. Tiger’s Glory Ultra20211000x97,00%
2. Dinosaur Rage2021150x96,91%
3. Hammer of Vulcan202080x96,63%
4. Golden Glyph 22021275x96,60%
5. Midas Coins202150x96,56%
6. Titan Thunder Wrath of Hades202040x96,55%
7. Wild Luchador202170x96,54%
8. Crystal Prince202060x96,52%
9. Cabin Crashers202175x96,50%
10. Crown of Valor202180x96,48%

Welke Quickspin gokkasten hebben een laag uitbetalingspercentage?

Eigenlijk zouden we geen tabel hoeven te maken, want alleen de gokkasten Hammer of Vulcan en Sticky Bandits 3 hebben een RTP net onder de kritische 96%.

Dat is goed nieuws en prettig om te weten dat je je geen zorgen hoeft te maken dat je te weinig betaalt krijgt, als je een Quickspin gokkast speelt!

Quickspin – laagste RTPJaarRTP
1. Hammer of Vulcan202095,81%
2. Sticky Bandits 3202195,82%
3. Wild Luchador202196,00%
4. Midas Coins202196,02%
5. Crystal Prince202096,04%
6. Spinions Beach Party201696,05%
7. Arcane Gems202096,05%
8. Phoenix Sun201696,08%
9. Wild Cauldron202096,09%
10. Golden Glyph 2202196,09%

Conclusies – De RTP van Quickspin gokkasten

Er zijn genoeg slots met een zeer royaal uitkeringspercentage, maar het zijn veelal de oudere slots. Daar staat tegenover dat er maar één slot is (Hammer of Vulcan) met een RTP net onder de 96%. Kortom, je weet dat je niet wordt belazerd!

Bovendien hebben recentere slots, veelal de Buy a Bonus feature. En die RTP’s zijn doorgaans gunstiger.

Bekijk ook

De gokkasten met de hoogste RTP van vele bekende providers als Play’n GO, Netent, Pragmatic Play en vele andere

Overzicht Bonus Buy gokkasten met de hoogste uitkeringspercentages (RTP’s)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Beste online casino’s
Betcity
Betcity

Betcity is een gloednieuwe speler op de Nederlandse markt en zal per 1 oktober 2021 sports betting en casino spellen aanbieden.

Circus Casino
Circus Casino

Circus Casino & Sport is een bekend Belgisch online casino en bookmaker en zal naar verwachting per 1-10-2021 een Nederlandse online casino vergunning krijgen.

Jack’s Casino Online
Jack’s Casino Online

Jack’s heeft ook een aanvraag ingediend om online casino spelen en sportweddenschappen aan te bieden. Dat belooft wat!

Toto Casino
Toto Casino

Uitgebreide en onafhankelijke review van Toto Casino, dat per 1-10-2021 een online casino vergunning krijgt van de Nederlandse Kansspelautoriteit.

Tombola Bingo
Tombola Bingo

Tombola Bingo is de grootste Bingo site (en community) ter wereld en zal naar verwachting per 1-10-2021 een Nederlandse kansspelvergunning krijgen van de KSA.