Gonzo’s Treasure Hunt Live
5.0/5

Gonzo’s Treasure Hunt Live

Geweldig spel wat voortborduurt op Netent’s Gonzo’s Quest, één van de beroemdste en beste online slots ooit!
by
Voordelen
  • Bijzonder origineel bedacht
  • De gastheer of gastvrouw zijn avontuurlijk gekleed en het lijkt net of ze met je mee de jungle ingaan
  • Gonzo is op zijn allerbest
  • Uitbetalingspercentages zijn prima
Nadelen
  • Op een gegeven moment heb je het ook wel weer gezien

Gonzo’s Treasure Hunt Live – geniaal bedacht en bovendien supervet om te spelen.

Evolution Gaming nam eind 2020 de beroemdste spellenmaker Netent over. En als je het over een succesvolle samenwerking hebt, zou dit er zeker eentje kunnen zijn. In ieder geval heeft het tot dit geweldige Live spel geleid.

Netent is dé bedenker van één van de populairste gokkasten ooit, Gonzo’s Quest.

Evolution is natuurlijk de autoriteit op het gebied van Live casino spellen (denk maar bijvoorbeeld aan Lightning Roulette, Crazy Time of Monopoly Live).

En ja, dan is één plus één gelijk aan drie!

Het spel ziet er fantastisch uit, en je kunt ook nog eens gigantische prijzen winnen. De hoofdprijs is liefst 20.000x de inzet, zolang deze niet het miljoen Euro overschrijdt.

Dat is ook zo mooi van de live casino spellen van Evolution Gaming.

De prijzen die je kunt binnen slepen zijn vele malen hoger!

Gonzo's Treasure Hunt Evolution Gaming live casino review

Hoe werkt Gonzo’s Treasure Hunt Live?

Het ziet er allemaal eenvoudig uit, en dat is het ook.

Je kunt geld inzetten op één of meerdere stenen (tot maximaal zes stuks). Deze stenen hebben een kleur en tevens een waarde.

Onderstaande tabel geeft de waarde en de kleur van de stenen aan, en geeft tevens aan hoeveel van deze stenen op de muur zitten. In totaal is er plaats voor 70 stenen op de muur.

Kleur steenWaardeAantalUitbetaling
Grijs1271x
Geel2202x
Paars4124x
Groen878x
Blauw20320x
Rood65165x

Je zet bijvoorbeeld €2 op de Grijze stenen en €5 op de Paarse stenen. Vervolgens geef je met een ‘hand’ aan waar jij denkt dat de stenen op de muur zitten. Dat is, als je gaat wedden, immers nog niet bekend.

Je totale inzet is dus €7.

De ontdekkingsreiziger Gonzo doet de sleutel in het slot en op een gegeven moment zie je welke stenen waar op de muur zitten. Is er een Grijze steen op jouw aangewezen plek? Dan krijg je 1 x €2 = €2 uitbetaald. Is het een Paarse steen? Dan krijg je 4 x € 5 = €20 uitbetaald. Is op jouw gekozen plek de kleur van de steen anders? Dan krijg je niets.

Nu zul je vast denken dat als je op de Grijze stenen inzet, dat je er niets mee opschiet. De uitbetaling is immers gelijk aan wat je hebt ingezet, terwijl de kans groot is dat je het niet bij het rechte eind hebt.

Toch kan het best interessant zijn, want naast de waarde van de stenen heb je ook Prize Drops.

Gonzo's Treasure Hunt Evolution Gaming live casino review

Prize Drops en Re-Drops – mogelijk veel extra prijzen en vermenigvuldigers

Gonzo zou Gonzo niet zijn, als hij je een handje meehelpt. Jij helpt hem immers ook, en voor wat hoort wat.

Hij zorgt ervoor dat er een Prize Drop komt, en dat betekent dat er extra prijsjes naar beneden vallen. De prijzen zijn 3 to 100 keer de inzet.

Het extra interessante is dat er mogelijk ook vermenigvuldigers zijn van 2x tot 10x. Daarmee kunnen de geldprijzen en de waarde van de stenen heel snel oplopen.

En dat is nog niet alles, want je kunt tot 10 Re-Drops krijgen. Zeker met behulp van de vermenigvuldigers kan het heel hard gaan.

Wat is de beste strategie bij Gonzo’s Treasure Hunt Live?

Als je puur kijkt naar de uitbetalingspercentages, dan maakt het niet zoveel uit, waar je op inzet. Alle weddenschappen hebben een uitkeringspercentage van boven de 96%. Het huisvoordeel is in alle gevallen onder de 4% en dat is zeker niet onredelijk.

Kleur steenWaardeRTPHuisvoordeel
Grijs196,42%3,58%
Geel296,51%3,49%
Paars496,35%3,65%
Groen896,56%3,44%
Blauw2096,55%3,45%
Rood6596,52%3,48%

Je kunt echter meerdere handen tegelijkertijd inzetten.

Simpel gezegd, als je bijvoorbeeld 5 handen inzet, in plaats van 1 hand, dan is je totale inzet 5 keer zo hoog. Maar je kunt natuurlijk ook de inzet per hand bijvoorbeeld met factor 5 verlagen.

Daarmee zorg je ervoor dat je (gemiddeld genomen) 5 keer vaker prijs hebt, maar de uitbetalingen een factor 5 lager zijn. Het voordeel is dat je de kansen op prijzen spreidt, maar daar staat tegenover dat je minder extreme uitschieters hebt. Oftewel, daarmee verlaag je de volatiliteit.

Dus wil je weinig risico lopen, dan zet je bijvoorbeeld 10 of 20 handjes tegelijkertijd in. Wil je juist erg veel risico nemen, dan zet je maar 1 hand in.

Gonzo's Treasure Hunt Evolution Gaming live casino review

Score: 5 uit de 5 sterren

Grafisch ziet het er machtig mooi uit en het spel is boeiend! De uitbetalingspercentages doen niet onder voor de meeste andere Live spellen.

Beste online casino’s
Betcity
Betcity

Betcity is een gloednieuwe speler op de Nederlandse markt en zal per 1 oktober 2021 sports betting en casino spellen aanbieden.

Circus Casino
Circus Casino

Circus Casino & Sport is een bekend Belgisch online casino en bookmaker en zal naar verwachting per 1-10-2021 een Nederlandse online casino vergunning krijgen.

Jack’s Casino Online
Jack’s Casino Online

Jack’s heeft ook een aanvraag ingediend om online casino spelen en sportweddenschappen aan te bieden. Dat belooft wat!

Toto Casino
Toto Casino

Uitgebreide en onafhankelijke review van Toto Casino, dat per 1-10-2021 een online casino vergunning krijgt van de Nederlandse Kansspelautoriteit.

Tombola Bingo
Tombola Bingo

Tombola Bingo is de grootste Bingo site (en community) ter wereld en zal naar verwachting per 1-10-2021 een Nederlandse kansspelvergunning krijgen van de KSA.