Welke iSoftBet gokkasten betalen het beste uit?


 

iSoftBet slots – veel Megaways slots en sommige met hele aardige uitkeringspercentages

iSoftBet doet al jaren heel erg zijn best om mee te doen met de grotere jongens, maar het is natuurlijk niet eenvoudig om je met providers als Play’n GO, Netent of Pragmatic Play te meten.

Om het gat enigszins te dichten besloten ze eind 2019 in zee te gaan met het Megaways concept van Big Time Gaming. Alle beetjes helpen. En eerlijk is eerlijk, ze zijn zeker wat bekender geworden dankzij hun Megaways gokkasten.

Tot op heden (December 2020) hebben ze al 8 Megaways gokkasten uitgebracht en er zullen ongetwijfeld velen volgen.

Wij zijn erg te spreken van Morgana Megaways. Wat daarbij ook erg aantrekkelijk is, is het hoge uitkeringspercentage van liefst 98,06%. Dat geldt overigens alleen als je de free spins koopt met de Buy a Bonus Feature.

Van dat laatste hebben ze inmiddels ook al 6 van uitgebracht. Kortom, iSofBet doet erg zijn best. En het helpt dat ze online gokkasten maken die spelers tegenwoordig graag spelen.

Een logische vervolgvraag is dan ook, hoe de uitkeringspercentages (RTP’s) van hun gokkasten zijn.

We hebben hieronder de RTP’s van iSoftBet gokkasten (rode bollen) vergeleken met die van 23 andere providers (grijze bollen). Van 2012 tot en met 2020.

 

We zien dat de RTP’s van de iSoftBet slots alle kanten opgaan. Een handvol gokkasten scoren erg goed, met uitbetalingspercentages van 97% of hoger. Dat is natuurlijk prima! We zien echter ook een stuk of 20 slots met een RTP’s van 95,5% of zelfs lager.

Als we verder kijken zien we dat de meeste iSoftBet gokkasten een RTP heeft die onder de groene lijn is, wat de gemiddelde RTP van alle online slots is (96,2%).

Welke zijn de meest gunstige (als het om de uitbetalingspercentages gaat) en welke scoren het slechtst?

Waarom een hoge RTP zo belangrijk is

Hoe hoger het uitbetalingspercentage (RTP), hoe beter het is voor jou, als speler. Als de RTP bijvoorbeeld 96% is, mag je verwachten dat je (gemiddeld genomen) na elke €100 die je inzet, je €4 verliest. Maar zou de RTP 97% zijn, dan zou je “slechts” €3 verliezen na elke €100 die je speelt.

Je denkt misschien dat het verschil van 1% niet al te groot is. Maar het maakt wel degelijk uit. Als je startbalans €100 is, speel je waarschijnlijk met een veelvoud daarvan, want je speelt ook met geld wat je tussendoor wint. Stel dat je bijvoorbeeld in totaal voor €500 speelt en dus ook inzet. Als de RTP 96% is, is jouw verwachte verlies: €500 x 4% = € 20. Als de RTP 97% is, is jouw verwachte verlies: €500 x 3% = € 15.

Je ziet dat het verschil al groter wordt. En het wordt alsmaar groter en groter, als je met nóg hogere bedragen speelt. En dat gebeurt snel. Overigens heeft de RTP heeft niets te maken met de volatiliteit (of variantie) van een slot. De variantie van een gokkast zegt iets over de variatie van de grootte van de winsten. Slots met een hoge volatiliteit betalen meer grote prijzen uit (maar minder vaak). Lage variantie gokkasten betalen meer kleinere prijzen uit (en ook vaker).

Wat zijn de top 10 iSoftBet gokkasten met de hoogste uitbetalingspercentages?

Hieronder zie je de top 10 lijst met de beste betalende iSoftBet gokkasten. Er zijn 5 gokkasten met een RTP van 97% of meer: The Ruby, 3 Charms Crush, Hot Shots, Shaolin Spin and Mystery Of Longwei.

iSoftBet  – hoogste RTPJaarRTP
1. The Ruby201897,50%
2. 3 Charms Crush201897,23%
3. Hot Shots201897,15%
4. Shaolin Spin201597,15%
5. Mystery Of Longwei201897,01%
6. Musketeer Slot201596,69%
7. Joker Stacks201596,60%
8. Astro Magic Hd201596,54%
9. Imperial Wealth201896,51%
10. Eye Of The Amulet201796,51%

Welke iSoftBet gokkasten met Nolimit Bonus Feature hebben de hoogste uitbetalingspercentages (RTP)?

Maar er is nóg meer goed nieuws. Hun meeste slots mét een Buy a Bonus Feature hebben uitstekende uitkeringspercentages als je ervoor kiest om de free spins met de feature te kopen.

Zo hebben bijvoorbeeld de Megaways gokkasten Queen of Wonderland Megaways, Shining King Megaways, Western Gold Megaways, Majectic Megaways allen een RTP rond 97%!

iSoftBet BONUS BUY – beste RTPJaarPrijsRTP  Bonus Buy
1. Morgana Megaways202080x98,06%
2. Western Gold Megaways202050x97,00%
3. Euphoria2020100x96,97%
4. Aztec Gold Extra Gold Megaways2021150x96,94%
5. The Ruby Megaways202175x96,86%
6. Queen of Wonderland Megaways2020100x96,86%
7. Shining King Megaways202075x96,86%
8. Majestic Megaways202075x96,86%
9. Book of Cai Shen202150x96,50%
10. Hot Shots 2202050x96,50%

 

Welke iSoftBet gokkasten hebben de laagste RTP?

Hieronder de lijst met de tien iSoftBet gokkasten met de laagste RTP’s.

Laagste RTP: iSoftBetJaarRTP
1. Lucky Leprechaun201694,70%
2. Ambiance201495,06%
3. Kings of Gold202095,14%
4. Fortune Pig201995,14%
5. Alice Adventure201395,17%
6. Illusions 2201395,17%
7. Diamond Wild201395,20%
8. Crystal Clans201895,22%
9. Royal Cash201395,22%
10. Super Multitimes Progressive Hd201795,38%

 

Ja, behoorlijk veel slots zitten onder het gemiddelde, wat de RTP betreft. Er zijn genoeg alternatieven, dus je mag je inderdaad sterk afvragen of het de moeite waard is om deze gokkasten te spelen. Ze betalen in ieder geval, gemiddeld genomen, minder uit

Conclusie – Sommige iSoftBet gokkasten hebben royale uitkeringspercentages, maar er zijn vele slots waar je de mist mee in kunt gaan

Enkele iSoftBet gokkasten zijn erg aantrekkelijk en betalen gemiddeld genomen, goed uit. Vele Megaways gokkasten hebben ook een hoge RTP, zolang je gebruik maakt van de Buy a Bonus Feature.

Conclusies – Met name de Buy a Bonus Feature gokkasten van iSoftBet gokkasten hebben aantrekkelijke uitkeringspercentages

Enkele iSoftBet gokkasten zijn erg aantrekkelijk en betalen gemiddeld genomen, goed uit. Vele Megaways gokkasten hebben ook een hoge RTP, zolang je gebruik maakt van de Buy a Bonus Feature.

 

Bekijk ook

De gokkasten met de hoogste RTP van vele bekende providers als Play’n GO, Netent, Pragmatic Play en vele andere

Overzicht best betalende Bonus Buy gokkasten

Lijst van de 25 gokkasten met de hoogste uitkeringspercentages bij het basis spel

 

Leave a Comment