Welke Yggdrasil gokkasten betalen het beste uit?

De Return To Player van Yggdrasil slots – prima, zolang je het spel bij de juiste online casino speelt.

De Yggdrasil zijn geliefd bij vele spelers, doordat ze gevarieerd zijn en qua game play veel uitdagingen bieden. De meest bekende slots zijn Vikings Go Berzerk, Cazino Zeppelin, Golden Fish Tank en Valley Of The Gods.

Een logische vervolgvraag is, hoe het zit met de uitbetalingspercentages van Yggdrasil slots. Hoe verhouden deze zich tot die van andere online slots?

We hebben een vergelijking gemaakt. De Return to Player (RTP) van alle Yggdrasil gokkasten tot en met 2020 zijn de rode bollen en die van de overige 22 grote providers zijn de grijze bollen. De groene lijn is het gemiddelde van alle RTP’s van alle slots (96,2%).

Je ziet dat ongeveer 20 gokkasten een RTP boven de 96,5% hebben en zelfs bijna 10 stuks een RTP van 97% of meer. Dat is zeker royaal! Veel slots scoren boven de groene lijn (de gemiddelde RTP van online slots) dan rond 96,20% is.

Waarom een hoge RTP zo belangrijk is

Hoe hoger het uitbetalingspercentage (RTP), hoe beter het is voor jou, als speler. Als de RTP bijvoorbeeld 96% is, mag je verwachten dat je (gemiddeld genomen) na elke €100 die je inzet, je €4 verliest. Maar zou de RTP 97% zijn, dan zou je “slechts” €3 verliezen na elke €100 die je speelt.

Je denkt misschien dat het verschil van 1% niet al te groot is. Maar het maakt wel degelijk uit. Als je startbalans €100 is, speel je waarschijnlijk met een veelvoud daarvan, want je speelt ook met geld wat je tussendoor wint. Stel dat je bijvoorbeeld in totaal voor €500 speelt en dus ook inzet. Als de RTP 96% is, is jouw verwachte verlies: €500 x 4% = € 20. Als de RTP 97% is, is jouw verwachte verlies: €500 x 3% = € 15.

Je ziet dat het verschil al groter wordt. En het wordt alsmaar groter en groter, als je met nóg hogere bedragen speelt. En dat gebeurt snel. Overigens heeft de RTP heeft niets te maken met de volatiliteit (of variantie) van een slot. De variantie van een gokkast zegt iets over de variatie van de grootte van de winsten. Slots met een hoge volatiliteit betalen meer grote prijzen uit (maar minder vaak). Lage variantie gokkasten betalen meer kleinere prijzen uit (en ook vaker).

 

Wat zijn de top 10 Yggdrasil gokkasten met de hoogste uitbetalingspercentages?

Hieronder zie je de top 10 lijst met de beste betalende Yggdrasil gokkasten (tot en met mei 2021).

Het is geen misselijke lijst. Op de eerste plaats staat Jokerizer met een geweldige RTP van 98%. Het is wel oppassen geblazen, want dat geldt alleen als je de Jokerizer Mode aanzet. Als je dat vergeet, wordt je meteen afgestraft. De RTP is dan een armetierige 88,80%.

Je kunt dan beter op safe spelen met de andere gokkasten die met 97% natuurlijk ook prima scoren. We zijn zelf erg te spreken over 9K Yeti and Baron Samedi.

Yggdrasil  – hoogste RTPJaarRTP
1. Jokerizer201698,00%
2. Tut’s Twister201897,10%
3. Beauty & the Beast201797,10%
4. Wilhelm Tell202097,00%
5. 9k Yeti201997,00%
6. Baron Samedi201997,00%
7. Nitro Circus201897,00%
8. Dark Vortex201897,00%
9. Dwarf Mine201996,80%
10. Golden Fish Tank201696,80%

 

 

Yggdrasil gokkasten met de Buy a Bonus Feature

In tegenstelling tot vele andere providers als Relax Gaming, Nolimit City, Pragmatic Play en sinds kort ook Quickspin, doet Yggdrasil het rustig aan met de Buy a Bonus Feature waarmee je free spins kunt kopen.

Slechts twee slots uit 2018 hebben deze feature.

Yggdrasil BONUS BUY – beste RTPJaarPrijsRTP  Bonus Buy
1. Tut’s Twister201850x97,00%
2. Nitro Circus201850x96,40%

 

Welke Yggdrasil gokkasten hebben een laag uitbetalingspercentage?

Hieronder de lijst met de tien Yggdrasil gokkasten met de laagste RTP’s.

De gokkasten waar je beter van weg kunt blijven zijn Empire Fortune, Joker Millions and Moley Moolah! Zeker de eerste twee op de lijst hebben een uitbetalingspercentage die veel, en veel te laag is. Waarom zou je die spelen, als er genoeg betere alternatieven zijn?

Yggdrasil – laagste RTPJaarRTP
1. Joker Millions201594,30%
2. Empire Fortune201694,30%
3. Desperate Dawgs202195,03%
4. Moley Moolah!202095,74%
5. Doubles201596,00%
6. Cazino Zeppelin201596,00%
7. The Legend of the Golden Monkey201696,00%
8. Double Dragons201696,00%
9. Cazino Cosmos201996,00%
10. Valley of the Gods 2202096,00%

 

Conclusies – De RTP van Yggdrasil gokkasten

Er zijn een behoorlijk aantal Yggdrasil gokkasten met een aantrekkelijke RTP van rond 97%. Als je veel speelt, kan het behoorlijk schelen. Het is sowieso onnodig om gokkasten te spelen met een lage RTP. 

 

Bekijk ook

De gokkasten met de hoogste RTP van vele bekende providers als Play’n GO, Netent, Pragmatic Play en vele andere

Lijst van de 25 gokkasten met de hoogste uitkeringspercentages

 

Leave a Comment