De beste en populairste Relax Gaming gokkasten

Relax Gaming gokkasten staan voor spektakel, originaliteit en spanning

Relax Gaming is een relatief nieuwe speler, maar ze hebben nu al enorm veel indruk gemaakt.

Hoe hebben zij dat voor elkaar gekregen? Om te beginnen zijn hun gokkasten bijzonder origineel. Veel van hun thema’s hebben we niet eerder gezien en het geeft maar eens aan dat ze het aandurven om out-of-the-box te denken.

Verder hebben de kasten een gameplay met veel diepgang en veel nieuwe features.

Daarnaast hebben de meeste Relax Gaming slots, de Buy a Bonus Feature en dat is koren op de molen voor ongeduldige spelers en high rollers, die niet zenuwachtig worden als er met hoge inzetten wordt gespeeld.

Tel daarbij op dat veel van hun gokkasten buitengewoon volatiel zijn en een duizelingwekkende hoge prijzenpotentieel hebben, en dan weet je hoe laat het is!

We hebben, met veel genoegen, alle Relax Gaming gokkasten gespeeld en met zorg deze lijst samengesteld. We hebben daarbij gekeken naar het spel, de animaties maar ook naar uitkeringspercentages, de variantie en de maximale uitkering. 

The top 10 Relax Gaming gokkasten

Hieronder onze top 10 lijst!

Relax Gaming  – populairste slotsJaarRTP
1. Money Train 2202096,40%
2. Hellcatraz202096,46%
3. Temple Tumble Megaways201996,25%
4. Iron Bank202096,20%
5. Kluster Krystals Megaclusters202196,49%
6. Ramses Revenge202096,15%
7. Money Train201996,20%
8. Let’s Get Ready to Rumble201996,14%
9. Multiplier Odyssey202196,50%
10. Marching Legions202098,12%

 

Relax Gaming  – populairste slotsVariantieMax win
1. Money Train 2Extreme50.000x
2. HellcatrazExtreme50.000x
3. Temple Tumble MegawaysMid-High7.767x
4. Iron BankExtreme49.999x
5. Kluster Krystals MegaclustersMid-High9.921x
6. Ramses RevengeExtreme49.996x
7. Money TrainHigh20.000x
8. Let’s Get Ready to RumbleMedium2.389x
9. Multiplier OdysseyExtreme50.000x
10. Marching LegionsMid-High10.000x

 

Hieronder een gedetailleerde beschrijving van deze geweldige topkasten!

 

No. 1: Money Train 2

Year: 2020
RTP main game: 96,40%
Variance (volatility): extreem hoog
Max win: 50.000x de inzet
Bonus Buy Feature: 100x and RTP 98,00%
Betting range: €0,20 to €20

Money Train 2 is nóg beter dan Money Train, de voorloper van deze geweldige blockbuster. Bij deze slot zijn de prijzen een tandje of twee hoger en heb je meer boosters die dit allemaal mogelijk maken.

Het feest begint bij de free spins. Daar zie je een wagon met 20 velden die je opvult met kisten met geldbedragen.

De meer geldbedragen je draait, de beter. Maar het belangrijkste is dat de geldbedragen heel hard op kunnen lopen, dankzij de payers, collectors, snipers en necromancers.

Je begint met 3 of 4 gratis spins, maar je wint er meer, zolang je maar nieuwe kisten met geld draait. Pas als je 3 keer op rij niets erbij draait, is het feest afgelopen.

De beste manier om heel erg fors te winnen is door tegelijkertijd een persistent collector en een persistent payer te draaien. Daarmee schieten de geldbedragen als een komeet omhoog.

Er zijn er heel wat spelers die de hoofdprijs van 50.000x hebben mogen bijschrijven en jij kunt de volgende zijn!

 

No. 2: Hellcatraz

Year: 2020
RTP main game: 96,46%
Variance (volatility): extreem hoog
Max win: 50.000x de inzet
Bonus Buy Feature: 200x and RTP 96,83%
Betting range: €0,10 to €25

Het thema is ge-wel-dig en is gebaseerd op het beruchte Alcatraz eiland alwaar criminelen gevangen werden gehouden tot 1963.

Het doet ons denken aan sommige klassieke films met Clint Eastwood, waaronder ook Escape from Alcatraz. Een klassieker, die we je van harte kunnen aanbevelen, mocht je die nog niet hebben gezien.

Bij dit spel zijn een politieagent en een gevangenis directeur de hoofdrol spelers en aan jou de taak om uit Hellcatraz te ontsnappen. Het is een uitdaging, gezien er ook vele haaien in de oceaan zwemmen.

De Hellcatraz gokkast heeft een 6×6 setup, met 46,656 manieren om te winnen. Om toegang te krijgen tot de gratis spins moet je veel punten verzamelen. Maar als het je te lang duurt, kan je ook gebruik maken van de Bonus Buy feature. In dat laatste geval heb een een keurig uitbetalingspercentage van liefst 96,83%.

En als laatste willen we je er graag op attenderen dat je hier gigantisch uit kunt halen. De maximale win is 50.000x de inzet!

 

No. 3: Temple Tumble Megaways

Year: 2019
RTP main game: 96,25%
Variance (volatility): medium-high
Max win: 7.767x de inzet
Bonus Buy Feature: no
Betting range: €0,20 to €100

Het moge duidelijk zijn dat Relax Gaming voor kwaliteit i.p.v. kwantiteit staat.

Daarbij is Temple Tumble Megaways is passend voorbeeld. Het is namelijk de enige Megaways gokkast die door hun is uitgebracht. En het is zeker niet de minste!

Als je het spel opent zie je een intro die je niet snel zult vergeten. Een avonturier sluipt door de jungle en stopt bij een tempel die zijn weerga niet kent.

Zodra hij daar naar binnen gaat, begint het spel. Het idee is om vele tegels en stenen te slopen, waarmee je de gratis spins kunt winnen. Grafisch ziet het er heel strak uit. Je ziet zelfs stofwolken oplaaien, als je tegels weet te breken.

Verder zijn er drie soorten free spins, die je allemaal een keer moet uitproberen. Kortom, veel mogelijkheden!

 


No. 4: Iron Bank

Year: 2020
RTP main game: 96,20%
Variance (volatility): extreem hoog
Max win: 49.999x de inzet
Bonus Buy Feature: 100x and RTP 97,00%
Betting range: €0,10 to €20

Je krijgt meteen het gevoel dat je in Cuba’s hoofdstad Havana bent, alwaar je vele oldtimers ziet. Natuurlijk heb je er prachtige sigaren en Cubaanse likeuren. Dat alles zou niet draaien zonder een betrouwbare bank. En dat brengt ons naar het thema van deze online gokkast.

Aan jou de taak om de bank te overvallen en dat kan op drie manieren, gezien je drie gratis spins varianten hebt (die alle drie supervet zijn).

De animaties zijn uitmuntend, de gameplay biedt veel afwisseling en verder is de hoofdprijs (wat anders kan je verwachten als je een bank leeg rooft?) verbluffend hoog!

Je kunt tot maximaal 49.999x de inzet winnen.

 

No. 5: Kluster Krystals Megaclusters

Year: 2021
RTP main game: 96,49%
Variance (volatility): medium-high
Max win: 9.921x de inzet
Bonus Buy Feature: no
Betting range: €0,10 to €100

Het is Relax Gaming gelukt om als eerste de Megaclusters licentie te bemachtigen van de Australische spellen maker Big Time Gaming. Inderdaad die provider die als eersten de Megaways gokkasten hebben ontwikkeld.

Meestal is een eerste release van een totaal nieuw concept niet meteen perfect, omdat er nog kinderziektes zijn. Maar dat geldt niet voor deze kast, die al meteen van grote klasse is.

Daarbij is het Relax Gaming gelukt om er een eigen smaak aan te geven. Je ziet vele symbolen die uit 1, 2, 3 of zelfs 4 mini-symbolen bestaan.

Het is een 5×5 grid, dus uiteindelijk kun je in het meest optimale geval 100 mini-symbolen draaien met vele mogelijkheden om grote en lucratieve clusters te draaien. Verder heeft het spel vele boosters, met extra kansen om flink uit te halen.

Als je een grid slot (cluster pays gokkasten) liefhebber bent, is dit er eentje die je zeker niet mag overslaan.

 

No. 6: Ramses Revenge

Year: 2020
RTP main game: 96,15%
Variance (volatility): extreem hoog
Max win: 49.996x de inzet
Bonus Buy Feature: 80x and RTP 96,15%
Betting range: €0,10 to €20

Ramses II (1290-1224 BC) is, zonder enige twijfel, de meest beroemde farao die het Egyptische Rijk heeft gekend. Hij stond liefst 67 jaar aan de macht en heeft veel achtergelaten.

Relax Gaming besloot om Ramses (terecht) op een hoger voetstuk te plaatsen en wijdde er een geweldige gokkast aan: Ramses’ Revenge.

Jij bent een ontdekkingsreiziger en je moet mummies vinden en daarbij vele zandstormen en andere gevaren overwinnen. Als je groots wil winnen, heb je de hulp van Ramses nodig.

Nu maar hopen dat hij je te vriend is, want het is mogelijk om bij deze 6×4 gokkast, een hoofdprijs te winnen van een bizarre 50.000x!

Ook bij deze gokkast kan je gebruik maken van de Buy a Bonus feature.

 

No. 7: Money Train

Year: 2019
RTP main game: 96,20%
Variance (volatility): very high
Max win: 20.000x de inzet
Bonus Buy Feature: 80x and RTP 98,00%
Betting range: €0,10 to €100

Money Train was de voorloper van Money Train 2 en heeft inderdaad vele gelijkenissen.

De gratis spins zijn bijzonder spectaculair en vuurwerk is gegarandeerd. Okay, deze slot is misschien iets je minder volatiel, maar neem maar van ons aan dat de prijzen hier makkelijk in de duizenden kunnen zijn.

Ook hier kan je dankbaar gebruik maken van de Bonus Buy feature, en dat is ook een aanrader. Het uitbetalingspercentage is uitermate interessant: 98%.

 

No. 8: Let’s get ready to Rumble

Year: 2019
RTP main game: 96,14%
Variance (volatility): medium
Max win: 2.389x de inzet
Bonus Buy Feature: no
Betting range: €0,10 to €100

Vaak werden en worden Amerikaanse bokswedstrijden aangekondigd door de beroemde stadionspreker Michael Buffer, alwaar  de woorden “Let’s Get Ready To Rumble!” door de boksarena’s galmden.

Reken maar dat dit op veel enthousiasme bij de toeschouwers kon rekenen. Dat gevoel krijg je ook als je deze slot gaat spelen.

Het basisspel heeft een 6×4 setup, en is al bijzonder vermakelijk. Maar als je de free spins activeert is het nog veel vetter. Je ziet dan een speelveld van 6 rollen met 8 symbolen ieder.

Verder zie je bokszakken die 4 symbolen groot zijn. Op die manier wordt het een waar boksfestijn als je vele zakken weet te draaien.

 

No. 9: Multiplier Odyssey

Year: 2021
RTP main game: 96,50%
Variance (volatility): extreem hoog
Max win: 50.000x de inzet
Bonus Buy Feature: 70x and RTP 96,50%
Betting range: €0,20 to €20

De in 2021 uitgebrachte gokkast Multiplier Odyssey heeft een futuristisch thema en je reist inderdaad door de ruimte.

Grafisch ziet het basisspel er puik uit, maar het basisspel is eerlijk gezegd een beetje saai. Maar zodra je de free spins triggert, draait het schip de goede kant op en wordt het heel wat spannender!

Je ziet bovenop de rollen 11 vermenigvuldigers, en het idee is om minimaal 11 keer een win te pakken. Daarmee pak je namelijk de hoogste vermenigvuldiger wat een veelvoud van 100x is.

Kortom, als je met zo’n vermenigvuldiger een mooie combo pakt, schiet je saldo als een raket omhoog! Is het thema toepasselijk of toepasselijk?

 

No. 10: Marching Legions

Year: 2020
RTP main game: 98,.12%
Variance (volatility): medium-high
Max win: 10.000x de inzet
Bonus Buy Feature: 120x and RTP 97,13%
Betting range: €0,10 to €100

De Marching Legions gokkast is uniek.

Het idee is om soldaten in drietallen goed op te lijnen en te laten marcheren van rechts naar links. Als het je lukt om meerdere soldaten goed op te lijnen, kun je hele lucratieve prijzen winnen.

Wat niet onopgemerkt mag blijven is het torenhoge uitkeringspercentage. De RTP is liefst 98,12%, en daarmee behoort deze gokkast tot de online gokkasten met de hoogste uitkeringspercentages ooit.

Conclusies: Relax Gaming gokkasten zijn van een zeer hoge klasse

We zijn dol op Relax Gaming gokkasten.

Ze hebben erg veel te bieden: veel afwisseling, spanning en torenhoge prijzen. Tel daarbij op dat de uitbetalingspercentages relatief gunstig zijn, en dan weet je dat het totaalpakket om een hoge kwaliteit gaat.

 

Bekijk ook

De beste Megaways gokkasten

De beste gokkasten met een Bonus Buy Feature

De Relax Gaming gokkasten met het hoogste prijzen potentieel

 

 

Leave a Comment